Handlowiec / Przedstawiciel Handlowy / Sprzedawca - Branża meblowa

P.H.P.U. Arkol Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Producent mebli biurowych, gabinetowych, sklepowych, kuchennych oraz specjalistycznych na zamówienie, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Handlowca.

Chcemy zatrudniać osoby zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągnięcia sukcesu.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa stałych oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Dynamiczny rozwój sprzedaży w swoim regionie poprzez regularne wizyty u klientów.
  • Przygotowywanie ofert handlowych , negocjacje warunków współpracy z klientami.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę.
  • Zatrudnienie na umowę pracę.
  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia premiujące osiągane wyniki.
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności.
  • Telefon komórkowy służbowy.
  • Samochód służbowy.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży / obsłudze klienta.
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem.
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.
  • Znajomość rynku meblowego.
  • Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu Office.
  • Wykształcenie średnie / wyższe.
  • Prawo jazdy kat. B

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku "aplikuj"

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo P.H.P.U. „Arkol” Sp. z o.o. istnieje od 1995 roku – 22 ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi