Handlowiec - Projektowanie stron www

Marcin Karczewski

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków na oferowanym stanowisku:

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i zleceń

- Nawiązywanie kontaktu oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientem

- Rozpoznawanie potrzeb i przygotowywanie indywidualnej oferty dla Klientów

- Doradztwo oraz udzielanie informacji na temat oferty

- Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Od kandydata oczekujemy:

- Znajomości branży (warunek konieczny)

- Doświadczenia w obsłudze klienta

- Umiejętności przygotowania początkowej specyfikacji projektu

- Odpowiedzialnego i terminowego wykonywania powierzonych zadań

- Doskonałe umiejętności organizacji pracy własnej

- Wysokie kompetencje interpersonalne

- Praktyczna znajomość technik sprzedaży oraz negocjacji

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

- Interesującą pracę w rozwijającej się Agencji Interaktywnej

- Przyjazna atmosferę pracy

- Czas pracy dostosowany do Twoich możliwości

- Korzystne warunki pracy

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Perspektywę rozwoju zawodowego

- Możliwość realizacji własnych pomysłów w zakresie celów firmy

Forma zatrudnienia do ustalenia.

Praca w biurze w okolicy stacja PKP/SKM. Dobry dojazd autobusowy. 10-15 minut do Centrum Warszawy. Elastyczny czas pracy z możliwością pracy i spotkań z klientami w ekskluzywnych lokalizacjach w centrach biznesowych (Skylight Złote Tarasy, Warszawskie Centrum Finansowe, Sheraton Plaza, biurowce na Mokotowie).

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie następujących informacji:

- CV

- Wstępne oczekiwania finansowe.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)"

Prezentacja firmy

Agencja interaktywna EYE DESIGN zajmuje się budową i pozycjonowaniem str... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi