HANDLOWIEC / PROJEKTANT WNĘTRZ w Salonie Łazienek i Mebli na wymiar

P&B Group Sp. z o.o.

44-190 Knurów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię osobę do pracy w Salonie Łazienek i Mebli na wymiar w Knurowie.

- Obsługa klientów detalicznych i hurtowych w sklepie z wyposażeniem łazienek i mebli na wymiar wraz z projektowaniem i aranżowaniem łazienki (płytki, ceramika łazienkowa, oświetlenie) (CadDecor, PaletteCAD)

- Doradztwo w zakresie aranżacji i wyposażenia wnętrz

- Przygotowywanie wycen i ofert w Excelu i programie handlowym, generowanie zamówień i fakturowanie

- Promowanie sprzedawanych towarów

Wymagania

- obsługa komputerowa programu handlowo-magazynowego

- znajomość podstaw projektowania wnętrz wraz z obsługą programów CadDecor lub PaletteCAD

- pomoc na magazynie przy rozładunku importowanych towarów

- obsługa drukarki fiskalnej i terminala płatniczego

- znajomość branży budowlanej i wnętrzarskiej

- MINIMUM ROCZNE DOŚWIADCZENIE W HANDLU MATERIAŁAMI BUDOWLANYMI LUB WYPOSAŻENIA WNĘTRZ

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz podtrzymywanie relacji z bieżącymi klientami

- możliwość pracy również w sobotę

Prezentacja firmy

P&B - SALON ŁAZIENEK | MEBLE NA WYMIAR | REMONTY OD A DO Z<br/><b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie