HANDLOWIEC / Project Manager

Bold Studio

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

BOLD STUDIO to zespół doświadczonych projektantów i specjalistów branży wystawienniczej, zajmujemy się projektowaniem oraz kompleksową realizacją stoisk targowych.

W związku z rozwojem firmy do swojego zespołu poszukujemy osob na stanowisko handlowiec / koordynatora projektów zagranicznych.

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- wysoki poziom umiejętności handlowych
- duża samodzielność i efektywność
- wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

Zadania:
-aktywne poszukiwanie nowych klientów
-opieka nad obecnymi klientami i budowanie z nimi długotrwałych relacji biznesowych

-prowadzenie projektów od fazy wstępnej do realizacji

Oferujemy:
- udział w realizacji ambitnych projektów
- atrakcyjne wynagrodznie uzależnione od wyników

Praca w centrum Poznania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prezentacja firmy

Bold Studio to zespół doświadczonych projektantów i specjalistów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media