Opis stanowiska pracy

Firma Airtel Systems Sp. z o.o. poszukuje ambitnego, energicznego i zmotywowanego do osiągnięcia sukcesu HANDLOWCA do działu TRAKCJI.

Obowiązki
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów, sprzedaż produktów i usług
  • Realizowanie planów pracy i zleconych zadań
  • Telefoniczna i mailowa  obsługa klienta w zakresie przygotowywania i przedstawiania ofert
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Powiększanie wartości sprzedaży u klientów już pozyskanych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Bieżące raportowanie według obowiązujących standardów

Wymagania

Wymagania
  • Wykształcenie: średnie, preferowane techniczne / elektryczne
  • Wiedza specjalistyczna: znajomość programów MS Office
  • Umiejętności identyfikowania potrzeb klienta i budowania dobrych relacji
  • Komunikatywności
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Stałe podnoszenie wiedzy o produktach branżowych

    Dodatkowym atutem będą:
  • Znajomość języków obcych: komunikatywny angielski
  • Podstawowa znajomość branży

    Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki płacowe i sprawiedliwy system prowizyjny
  • Pracę w zgranym, młodym zespole
  • Telefon, komputer
  • Pełny pakiet szkoleń

Prezentacja firmy

Airtel Systems sp. z o.o. zajmuje się kompleksową obsługą projektów tel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta