Handlowiec na rynki zagraniczne

Handlopak

05-660 Warka, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma handlowa, działająca w branży świeżych owoców i warzyw, poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. eksportu owoców i warzyw

Opis stanowiska

pozyskiwanie nowych i podtrzymywanie istniejących relacji handlowych z klientami

budowanie długofalowych relacji z klientem

sporządzanie kalkulacji i ofert handlowych

sporządzenie dokumentacji eksportowej

Wymagania

doświadczenie na podobnym stanowisku w branży owocowo-warzywnej mile widziane

biegła znajomość języka rosyjskiego

znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

nastawienie na realizację celu i osiąganie wyników

komunikatywność

Prezentacja firmy

eksport - import owoców i warzyw

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa