handlowiec na rynki rosyjskojęzyczne

Randstad Polska Sp. z o.o.

ok. Krakowa, małopolskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży samochodowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 24927
Praca stała
Lokalizacja: ok. Krakowa

Zakres obowiązków:
  •  Praca pod Krakowem z możliwością wyjazdów w delegacje zagraniczne (Ukraina, Rosja)
  •  Obsługa klientów z krajów rosyjskojęzycznych: przygotowywanie ofert, fakturowanie, przygotowanie dokumentacji eksportowej, rozwiązywanie problemów, obsługa prosprzedażowa (transport, reklamacje), monitorowanie wyników
  •  Współpraca z agencjami celnymi i firmami transportowymi
  •  Poszukiwanie nowych klientów, prowadzenie negocjacji, tworzenie ofert i budowanie relacji z klientami
  •  Realizowaniem polityki sprzedażowej produktów firmy
  •  Bezpośrednie raportowanie wyników do Dyrektora Handlowego

Oczekiwania:
  •  Doskonała znajomość języka rosyjskiego i/lub ukraińskiego
  •  Dodatkowo znajomość języka angielskiego będzie znaczącym atutem
  •  Wiedza dotycząca problematyki eksportu do krajów takich jak: Ukraina, Rosja, Białoruś
  •  Mile widziana znajomość części samochodowych i branży części zamiennych
  •  Wykształcenie minimum średnie
  •  Pewność siebie, znakomite umiejętności interpersonalne, orientacja na osiąganie celów
  •  Czynne prawo jazdy kat. B
  •  Aktywność i zaangażowanie w powierzone obowiązki, dobra organizacja pracy
  •  Biegła umiejętność obsługi komputera, przede wszystkim pakietu MS Office
  •  Samodzielność w pracy, skrupulatność i dokładność wykonywania powierzonych zadań

Oferta:
  •   Stałą umowę z gwarantowanym minimalnym wynagrodzeniem i atrakcyjny system prowizji od osiągniętych wyników
  •  Pracę w firmie o długiej tradycji i mocnej pozycji na rynku
  •  Możliwość rozwoju, szkoleń i awansu
  •  Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  •  Pracę w młodym, miłym i przyjaznym zespole
  •  Pakiet prywatnej opieki medycznej

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)