Handlowiec małe AGD + obsługa e-sklepu W-wa

Fox Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma działająca w obszarze sektora AGD.
ADLER Sp.zo.o.poszukuje doświadczonego Kandydata na stanowisko:
Specjalista ds. Oferty / Handlowiec / Sprzedawca

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt z klientami hurtowymi oraz e-sklepami .

Obsługę zamówień hurtowych - wypisywanie faktur , ofertowanie.
Biegła znajomość Word , Excel , Power Point.
Obsługa klientów.
Wypisywanie listów przewozowych - UPS, DHL.

Pozyskiwanie, rozwijanie współpracy oraz budowanie trwałych relacji z klientami
Budowanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami
Odpowiedzialność za organizację i monitoring akcji promocyjnych
Inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży
Minimum 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w branży RTV/IT/AGD

Oferujemy:
interesującą, samodzielną oraz odpowiedzialną pracę w dynamicznym Zespole,
motywujące wynagrodzenie, adekwatne do zaangażowania w wykonywane obowiązki,
atrakcyjny system premiowy uzależniony od wkładu w wyniki i rozwój firmy,
możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego wraz ze zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych drogą elektroniczną.

Wymagania

umiejętności negocjacyjno-handlowe,
wysoka skuteczność działania,
samodzielność, nastawienie na realizację celów,
dyspozycyjność,
aktualne prawo jazdy kat. B.
rzetelność oraz uczciwość

Prezentacja firmy

Firma handlowa. Eksport do państw europejskich.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 600PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)