In Temporis Polska Sp. z o.o.

Handlowiec_Lublin

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Dla naszego klienta- firmy produkcyjnej z Lublina- PILNIE poszukujemy osób z okolic do pracy na stanowisku:

HANDLOWIEC

NR REF: LUB/PRZE/2015

Obowiązki:

• Przyjmowanie zamówień od klientów

• Składanie zamówień do producentów i pod dostawców

• Kontakt z dostawcami i odbiorcami w ramach realizacji zamówień

• Poszukiwanie nowych klientów

• Obsługa komputera zakupów, czyli wprowadzanie dokumentów PZ, terminowy odbiór FZ od kontrahenta

• Wystawianie faktur i WZ

• Przyjmowanie i realizacja reklamacji

• Prowadzenie bieżącej dokumentacji, rejestru zamówień rejestru zapytań ofertowych

• Doradztwo techniczne w zakresie produktów z branży armatury przemysłowej, pomp oraz zaworów

• Sporządzanie ofert handlowych

• Ścisła współpraca z działem marketingu

• Systematyczne sporządzanie raportów sprzedaży

• Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie

• Dbanie o dobre imię i wizerunek firmy

• Stałe podnoszenie wiedzy i kwalifikacji

Wymagania:

• Ważne: wykształcenie techniczne (min. średnie)

• Doświadczenie w sprzedaży produktów branży: armatura przemysłowa, pompy, zawory

• Znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz umiejętności ich praktycznego zastosowania

• Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

• Silna motywacja do osiągnięcia założonych celów

• Znajomość specyfiki rynku

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office- MS Excel)

• Umiejętności negocjacyjne

• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów)

• Silna motywacja do osiągania stawianych celów, samodyscyplina

Oferujemy:

• Prace w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Laptop służbowy

• Darmowy system szkoleń produktowych, sprzedażowych i interpersonalnych

• Wsparcie managera sprzedaży

• Dostęp do niezbędnych materiałów promocyjnych i reklamowych

• Sprzedaż najlepszych produktów dostępnych na rynku

• Dużą samodzielność w pracy

• Możliwość awansu zawodowego

• Możliwość intensywnego rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Oferta pracy tymczasowej licencja nr 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.