Handlowiec - Koordynator

Grupa Hedron Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Branża: detektywistyka

Grupa Hedron ogłasza nabór na stanowisko:

Opis stanowiska:

• pozyskiwanie nowych klientów
• przygotowywanie ofert handlowych
• rozmowa z klientem oraz negocjowanie warunków umów
• budowanie sieci Partnerów firmy

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie
• praktyczna znajomość technik sprzedaży i umiejętności negocjacyjne
• umiejętność planowania i organizacji czasu pracy
• dobrze widziana właściwa aparycja
• samodzielność w działaniu
• umiejętność kreatywnego myślenia
• prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:
• Szkolenia
• Możliwość rozwoju w błyskawicznie rosnącej branży
• Możliwość zostania koordynatorem na województwo
• Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
• Rodzaj pracy: praca w terenie/ praca dodatkowa
• Forma zatrudnienia: umowa o dzieło/o współpracy
• Wynagrodzenie: prowizja

Więcej informacji na: http://www.grupahedron.pl/
CV:
Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres mailowy. W tytule prosimy o dopisanie miasta: Wrocław, Katowice lub Opole.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Prezentacja firmy

Grupa Hedron - Agencja Detektywistyczna<br/><br/>W dzisiejszym św... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi