Handlowiec j. rosyjski - akcesoria telefoniczne

Radmal

Rawa Mazowiecka, 96-200, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W związku z planowanym rozszerzeniem działalności na rynki wschodnie (Rosja, Ukraina, Kazachstan) poszukujemy pracownika na stanowisko handlowca ze znajomością j rosyjskiego.

Prace będzie polegała na pozyskiwaniu klientów na produkty unikalne i ekskluzywne z branży akcesoriów telefonicznych. Godziny pracy 7:00-15:00

Kandydat nie musi posiadać doświadczenia w handlu. Zapewniamy szkolenie z produktu oraz wsparcie podczas rozmów handlowych.
Możliwe wyjazdy krajowe oraz zagraniczne.

Po okresie próbnym - 3 miesiące - możliwość podjęcia stałej współpracy

Wymagania

- znajomość j. rosyjskiego na poziomie minimum średnio zaawansowanym
- motywacja i sumienność podczas wykonywania pracy
- biegła obsługa komputera, internetu oraz pakietu office
- umiejętność kreatywnego poszukiwania klientów

Prezentacja firmy

RADMAL to biuro tłumaczeń, które działa na rynku od 2008 roku. Do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
12,37PLN - 12,37PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
zależne od wyników sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce