Opis stanowiska pracy

Nomacom Group Sp. z o. o. to stabilna firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, dla których praca stała się pasją. Nasze doświadczenie i zaangażowanie potrafimy przełożyć na sukces naszych klientów.

Dbamy o stworzenie pracownikom warunków sprzyjających samorealizacji oraz umożliwiamy zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego. Cenimy ludzi, którzy nie boją się podejmować wyzwań i chętnie angażują się w realizację ambitnych projektów.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Handlowiec

Opis stanowiska pracy:

  • Sprzedaż nowoczesnych rozwiązań informatycznych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych
  • Obsługa przed- i posprzedażowa Klientów
  • Prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych
  • Realizacja wyznaczanych celów sprzedażowych
  • Bieżące raportowanie według obowiązujących standardów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki płacowe i system prowizyjny
  • Pracę w zgranym, młodym zespole
  • Telefon służbowy, komputer przenośny
  • Pakiet szkoleń

Wymagania

Silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów
Doskonałe umiejętności negocjacyjne
Rzetelność i odpowiedzialność
Umiejętność identyfikowania potrzeb klienta i budowania długotrwałych relacji
Komunikatywność, samodzielność, otwartość
Umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
Doświadczenie w sprzedaży B2B
Dodatkowym atutem będzie znajomość branży IT

Prezentacja firmy

Nomacom Group Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze zaawansowanych t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż