Handlowiec IT / Account Manager IT

Connect Distribution Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dystrybutor oprogramowania i sprzętu informatycznego poszukuje samodzielnych handlowców.

Oferujemy zawansowane rozwązania z dziedziny pamięci masowych, wirtualizacji, bezpieczeństwa i baz danych.

Współpracujemy z Partnerami dostarczając rozwiązania IT do największych firm w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Szczególnie mile widziane będą osoby z doświadczeniem w branży IT.

Zakres obowiązków:

•aktywna sprzedaż rozwiązań oraz usług IT

•samodzielne budowanie i rozwijanie relacji z partnerami i klientami

•przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji handlowych

•współpraca z Partnerami przy prowadzonych projektach

•realizacja założonych planów sprzedażowych

Oferujemy:

•atrakcyjny pakiet wynagrodzenia uzależniony od wyników pracy

•kontakt z najnowszymi, innowacyjnymi technologiami

•przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole

•szkolenia z zakresu usług i produktów firmy w kraju i zagranicą

•bogate możliwości rozwoju zawodowego

Wymagania

•min 1 rok doświadczenia w sprzedaży oprogramowania lub rozwiązań IT dla firm

•ogólna znajomość dostawców / producentów obszaru IT w Polsce

•wykształcenie licencjackie lub wyższe

•znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym

•umiejętność budowania relacji z klientami i ogólna empatia

•uczciwość i wysoka kultura osobista

•silna orientacja na aktywne działanie i realizacja założonych celów

 Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą aplikuj.

Prezentacja firmy

CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. to wyspecjalizowany dystrybutor oprogram... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi