Handlowiec (Hurtownia Elektrotechniczna) Przedstawiciel Handlowy

PHUP KRAK-OLD Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

KRAK-OLD poszukuje inzynierów sprzedaży, handlowców i przedstawicieli handlowych z branży elektrotechnicznej (silniki, kable i przewody, aparatura, osprzęt, oprawy i źródła światła, automatyka, narzędzia, elektronarzędzia) do swoich oddziałów (Kraków, Skawina, Tarnowskie Góry, Bochnia, Dębica)

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży elektrotechnicznej;
  • przygotowywanie ofert handlowych i realizacja zamówień;
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów;
  • wycena i obsługa inwestycji oraz koordynowanie dostaw;
  • budowa i utrzymywanie trwałych relacji z klientami;

Wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej (B2B);
  • minimum wykształcenie średnie techniczne;
  • bardzo dobra znajomość branży elektrotechnicznej;
  • znajomość rynku lokalnego;
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów;
  • ambicja oraz orientacja na wyniki w sprzedaży;
  • zaangażowanie, inicjatywa oraz skuteczność w działaniu;
  • rzetelność i odpowiedzialność, dobra organizacja pracy;
  • czynne prawo jazdy kategorii B;
  • znajomość MS Office;
  • znajomość programu Comarch XL będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od wyników;
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe;
  • niezbędne narzędzia pracy;

Prezentacja firmy

KRAK-OLD jest hurtownią elektrotechniczną, a także producentem ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management