Handlowiec - Energia Elektryczna ENEA - Katowice, Jaworzno, Chorzów, Bytom, Częstochowa

Qubatel Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy Sprzedawców Energii / Przedstawicieli Handlowych w rejonach :

Katowice, Tychy, Mysłowice, Jaworzno, Ruda Śl., Chorzów, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Gliwice, Bytom, Piekary Śl. Mikołów, Żory, Rybnik, Racibórz, Wodzisław Śl., Jastrzębie Zdr., Biesko-Biała, Wadowice, Cieszyn, Żywiec, Częstochowa, Tarnowskie Góry.

 Co oferujemy? – Doradca Klienta Biznesowego ENEA:

- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
- Premie motywacyjne za realizację planów sprzedażowych
Wsparcie biura handlowego i Koordynatora
- Unikalny system szkoleń i rozwoju!
- Współpracę z największym Partnerem ENEA w POLSCE!

Wymagania

- Predyspozycje do pracy z Klientem - firmy
- Umowa o dzieło lub własna działalność  gospodarcza
- Wykształcenie min. średnie
- Umiejętność szybkiego uczenia się
- Słowność, terminowość, uczciwość, obowiązkowość
- Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem
- Własny samochód (!)

Prezentacja firmy

Firma QUBATEL, to najszybciej rozwijający się w Polsce broker energetycz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi