Handlowiec (dzianiny elastyczne na bieliznę - stoki z Włoch)

Interprint Sp. z o.o.

Łódź, 93-176, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Hurtownia dzianin i tkanin poszukuje osoby na stanowisko handlowca (dzianiny elastyczne na bieliznę - stoki z Włoch).

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie samodzielne pozyskiwanie klientów.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
- stabilne zatrudnienie
- przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
- doświadczenia w branży (warunek konieczny)
- pracowitość, entuzjazm i zaangażowanie
- zdolności negocjacyjnych

Prezentacja firmy

Firma Interprint Sp. z o.o. powstała w 1991 roku w Łodzi jako kontynuacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi