Handlowiec dział IT - Obsługa konta Allegro

Przedsiębiorstwo Cieślikowski i Spółka

Warszawa, 00-175, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

PCS Przedsiębiorstwo Cieślikowski i Spółka to firma z ponad 27-mio letnim doświadczeniem na rynku IT. Dzięki długoletniemu i bogatemu doświadczeniu z zakresu kompleksowej obsługi informatycznej firm, zapewniamy naszym Klientom wysoką jakość usług. Obecnie poszukujemy pracownika do naszego działu handlowego.

Miejsce pracy: Warszawa

Do twoich zadań będzie należało:

• Sporządzanie szablonów aukcyjnych oraz sprzedaż produktów na Allegro - sprzęt komputerowy, asortyment IT
• Analiza aukcji Allegro w zakresie podobnych produktów
• Telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów, udzielanie klientom dodatkowych informacji na temat sprzedawanych produktów
• Aktywne wyszukiwanie nowego asortymentu
• Wsparcie pracowników sklepu w realizacji bieżących zadań
• Realizacji planów sprzedażowych oraz wyznaczonych zadań;
• Dbania o dobry wizerunek e-sklepu, zgodny z obowiązującymi standardami;

Wymagania

• Dobra znajomość obsługi komputera i programów
• Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, reagowania i podejmowania decyzji,
• Umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i wykonywania samodzielnych zadań,
• Realizacja planów sprzedaży aukcyjnej
• Bardzo dobra organizacja pracy,

Mile widziane

• Doświadczenie na analogicznym stanowisku,
• Mile widziana znajomość branży IT

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Stabilną pracę
• Pracę stacjonarną
• Pracę w przyjaznej atmosferze
• Udział w szkoleniach

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Cieślikowski i Spółka zostało zarejestrowane w 1... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż