Handlowiec ds. Technicznych - bezpłatne praktyki ( na okresie próbnym - potem etat)

Glass Vision Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Glass Vision realizuje innowacyjne projekty z wykorzystaniem szklanych elementów zarówno w aranżacji wnętrz jak i w budownictwie. Współpracujemy z architektami i projektantami w doborze rozwiązań z wykorzystaniem szkła w projektach architektonicznych.

W związku z dalszymi planami rozwoju poszukujemy na bezpłatne praktyki Handlowca ds. Technicznych.

Będzie to bezpłatna praktyka na okresie próbnym następnie etat, w zależności od wyników pracy, który to będzie PŁATNY. Praca w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku. Praktyki będą trwały 3 miesiące.

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Nr ref.: praktyki/sprzedaż/GV

Do obowiązków osoby będzie należało:

• Aktywna sprzedaż i rozwój usług firmy Glass Vision

• Współpraca z architektami i udział w tworzeniu koncepcji i wizji projektantów

• Wycena materiałów do ofertowania konstrukcji szklanych

• Współpraca z wykonawcami i podwykonawcami

• Sporządzanie kompleksowych ofert handlowych od rysunku po wycenę końcową

Wymagania

Wymagania:

• Doświadczenie w sprzedaży usług

• Umiejętność wyceny i samodzielne tworzenie kosztorysu

• Opisywanie i tworzenie dokumentacji techniczno-materiałowej

• Umiejętność w projektowaniu konstrukcji i innych elementów

Oferujemy:

• Naukę i zdobywanie doświadczenia zawodowego

• Możliwości rozwoju i podnoszenie kwalifikacji

• Etat po okresie próbnym ( w zależności od osiągniętych wyników)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Glass Vision to firma, którą tworzą ludzie z kilkunastoletnim doświadcze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie