Handlowiec ds. sprzedaży uslug i szkoleń / Przedstawiciel Handlowy

Ochrona Pracy Sp. z o.o.

Wadowice (Andrychów, Kęty, Bielsko-Biała, Oświęcim, Kraków), małopolskie

Opis stanowiska pracy

◾Pozyskiwanie i obsługa klientów w zakresie sprzedaży usług bhp i szkoleń
◾Tworzenie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji
◾Budowanie relacji z klientami
◾Realizacja planów sprzedażowych
◾Koordynacja zamówień
◾Raportowanie wyników
◾Inicjowanie działań sprzedażowych i marketingowych mających na celu budowanie wizerunku firmy i zwiększanie świadomości marki wśród potencjalnych klientów

Wymagania

◾Doświadczenie w sprzedaży usług
◾Zorientowanie na realizację zadań
◾Znajomość rynku lokalnego
◾Dyspozycyjność
◾Dobra organizacja pracy
◾Kreatywność
◾Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Lider na rynku usług doradczych związanych z bezpieczeństwem i hi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia