Opis stanowiska pracy

Compressors Poland Sp. z o.o. jako autoryzowany partner Gardner Denver, specjalizuje się w sprzedaży i serwisie śrubowych sprężarek oraz urządzeń do uzdatniania sprężonego powietrza. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Teren pracy: woj. śląskie

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane techniczne)
- doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w pokrewnej branży (mechanicznej, elektrycznej, pneumatycznej, automatyki przemysłowej, , itp.)
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- znajomość technik sprzedaży, budowania relacji z klientem biznesowym
- gotowość do ciągłej aktualizacji wiedzy branżowej i podnoszenia swoich kwalifikacji
- czynne prawo jazdy kat. B
- nastawienie na cel i aktywną sprzedaż
- znajomość lokalnego rynku przedsiębiorstw

Zadania:
- aktywna sprzedaż produktów i usług technicznych na terenie woj. Śląskiego
- budowanie relacji długotrwałych relacji biznesowych z klientami
- planowanie i raportowanie podejmowanych działań, realizacji zadań oraz osiąganych
efektów pracy, realizacja wyznaczonych budżetów pod względem ilości, jakości i kosztów.

Oferujemy:
- przeszkolenie do stanowiska pracy
- wsparcie merytoryczne
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)
- rozwój zawodowy

CV ze zdjęciem + LM prosimy kierować przez formularz serwisu.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na aplikacje spełniające warunki ogłoszenia

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883).”

Prezentacja firmy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatek/kandydatów na st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi