Handlowiec ds. Monitoringu GPS

Poltrack Sp. z o.o.

Kłodzko, 57-300, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Poltrack sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma zorientowana na dostarczanie innowacyjnych usług telematycznych. Jako jeden z liderów sprzedaży w segmencie rozwiązań monitoringu GPS poszukuje kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

- doświadczenie (lub predyspozycje) w sprzedaży w branżach: telekomunikacja, logistyka, motoryzacja itp.
- umiejętność nawiązywania relacji z potencjalnymi klientami
- znajomość zasad prowadzenia negocjacji handlowych
- umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji

Zadania:

- aktywna sprzedaż technologii monitoringu GPS
- prowadzenie negocjacji handlowych
- realizacja planów sprzedażowych
- dbałość o wizerunek firmy

Oferujemy:

- gwarantujemy wynagrodzenie podstawowe + prowizję od podpisanych umów
- stabilne zatrudnienie, samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
- profesjonalne szkolenia produktowe i techniczne
- możliwość awansu w strukturach firmy
- przejrzyste oraz stabilne zasady wynagrodzenia dla Partnerów Handlowych

Wymagania

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w życiorysie oraz podpisane następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

POLTRACK to dynamicznie rozwijająca się firma zorientowana na dos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing