Handlowiec ds. maszyn budowlanych

Waryński Trade Sp. z o.o.

04-458 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: województwo mazowieckie lub podkarpackie i małopolskie

Numer referencyjny: PH/08/2016

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• sprzedaż maszyn budowlanych i wózków widłowych zgodnie z wyznaczonym planem sprzedaży
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów w ramach przyjętej strategii sprzedaży
• reprezentowanie firmy oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami

Wymagania

Wymagania:
•doświadczenie w sprzedaży na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, Key Account’a lub pokrewnym
•mile widziane doświadczenie w branży sprzedaży maszyn budowlany oraz/lub wózków widłowych
•wykształcenie co najmniej średnie techniczne
•wysoka kultura osobista
•czynne prawo jazdy kat. B
•dyspozycyjność, częste wyjazdy

Oferujemy:

•stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•atrakcyjne prowizyjne warunki płacowe
•niezbędne narzędzia pracy na stanowisku
•możliwość poszerzania swoich kompetencji zawodowych
•opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się sprzedażą maszyn budowlanych oraz sprzedażą czę... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi