Handlowiec ds. funduszy unijnych

Baltic Expert Sp. z o.o.

00-052 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Baltic Expert Sp. z o. o. świadczy usługi doradcze w zakresie pozyskiwania funduszy UE i krajowych na różnego typu inwestycje dla podmiotów publicznych.
Wspieramy naszych klientów kompleksową obsługą poczynając od zdefiniowania najlepszego źródła finansowania planowanego projektu, poprzez opracowanie niezbędnej dokumentacji aplikacyjnej po zarządzaniu projektem, aż do ostatecznego rozliczenia otrzymanego dofinansowania.
Obecnie, poszukujemy osoby na stanowisko: Handlowiec ds. funduszy unijnych

OPIS STANOWISKA:
1. Sprzedaż i prezentacja usług oferowanych przez firmę.
2. Pozyskiwanie nowych klientów.
3. Przygotowywanie ofert handlowych.
4. Budowanie długotrwałych relacji z klientami firmy.
5. Prowadzenie rozmów handlowych i negocjowanie kontraktów.
6. Kreowanie wizerunku firmy.
7. Sporządzanie raportów i sprawozdań z prowadzonej działalności.

Wymagania

1. Doświadczenie w sprzedaży usług, polegających na przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnej na projekty finansowane z różnych źródeł.
2. Znajomość zagadnień związanych z pozyskiwaniem dofinansowania ze środków unijnych.
3. Dobra obsługa pakietu MS Office.
4. Czynne prawo jazdy kat. B.
5. Gotowość do podróży służbowych na terenie całego kraju.
6. Samodzielność, odpowiedzialność.
7. Łatwość nawiązywania kontaktów – komunikatywność.
8. Zaangażowanie, nastawienie na realizację celu.

Prezentacja firmy

Firma Baltic Expert Sp. z o. o. świadczy usługi doradcze w zakres... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi