Handlowiec ds. eksportu- Częstochowa

Ami Play F.W.

Częstochowa, 42-202, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma działająca w branży zoologicznej poszukuje odpowiedzialnego przedstawiciela handlowego, którego zadaniem będzie pozyskiwanie zagranicznych klientów oraz podtrzymywanie z nimi dobrych relacji.

Zakres obowiązków

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z dotychczasowymi
• poszerzanie kontaktów handlowych
• przygotowywanie ofert handlowych
• prowadzenie negocjacji handlowych

Oferujemy:

• narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon, stanowisko pracy itp.)
• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia zależna od wyników)
• umowę o pracę
• dużą samodzielność w działaniu
• czynny udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku

Wymagania

Wymagania:

• KONIECZNA BIEGŁA znajomość j. angielskiego + drugiego języka obcego na poziomie komunikatywnym. Kolejne języki obce będą dodatkowym atutem.
• minimum roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego.
• gotowość do reprezentowania firmy na targach zagranicznych.
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
• samodzielność i umiejętność organizacji pracy.
• umiejętność realizacji zamierzonego celu, konsekwencja i upór w działaniu.
• dobra znajomość technologii internetowych.
• komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
• praktyczna znajomość pakietu MS Office.

Nie interesuje nas współpraca na odległość- praca w siedzibie firmy!

Prosimy o przesyłanie CV z dołączonym oświadczeniem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Ami Play F.W. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

Firma Ami Play powstała w Częstochowie w 2002 roku. Zaczynaliśmy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi