Handlowiec ds. Części Zamiennych i Serwisu

Intrac Polska Sp. z o.o.

Gdańsk - Kowale, Wolica pod Warszawą, pomorskie

Opis stanowiska pracy

CEL STANOWSKA

Profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów w zakresie doboru i sprzedaży części zamiennych. Kontakt z dostawcami produktów w celu sprawnej i terminowej obsług Klientów. Dbanie o prawidłowy przepływ informacji o stanie realizacji zamówień oraz raportowanie swojej pracy do bezpośredniego przełożonego.

ZAKRES OBOWIAZKÓW

1. Dobór i sprzedaż części zamiennych do maszyn budowlanych;

2. Przygotowywanie ofert handlowych;

3. Prowadzenie zamówień Klientów zgodnie z procesem sprzedaży ustanowionym odrębnymi procedurami oraz kompletowanie dokumentacji sprzedażowej;

4. Kontrolowanie dostaw i dostępności produktów u dostawców;

5. Techniczne wspieranie sprzedaży części zamiennych;

6. Aktywne pozyskiwanie Klientów poprzez monitorowanie rynku;

7. Rzetelne i zgodne z harmonogramem raportowanie osiągnięć w sprzedaży do bezpośredniego przełożonego;

8. Ciągle podnoszenie poziomu obsługi klienta w sprzedaży części zamiennych.

UPRAWNIENIA

Handlowiec ds. Części Zamiennych uprawniony jest do bezpośredniego kontaktu z klientami w celu profesjonalnego doradztwa i sprzedaży części zamiennych. Uprawiony jest to aktualizowania informacji w firmowych systemach komputerowych oraz kontaktów z dostawcami produktów w celu monitorowania stanu realizacji zamówień.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Handlowiec ds. Części Zamiennych odpowiedzialny jest za profesjonalną i kompleksową obsługę Klientów w zakresie doboru i sprzedaży części zamiennych. Odpowiedzialny jest za postępowanie zgodne z procedurami sprzedażowymi obowiązującymi w INTRAC Polska.

WYMAGANIA

Od Handlowca ds. Części Zamiennych wymagane jest wykształcenie wyższe techniczne oraz praktyczna wiedza z zakresu budowy maszyn budowlanych.

Wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, biegła obsługa komputera oraz umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

www.intrac.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Rolnictwo, Praca Motoryzacja / Automotive