Handlowiec Doradca Techniczny Inżynier Sprzedaży Spec instalacj i ogrzewania Sprzedawca kosztorysant

F.P.U.H. Mabapa

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą, która działa na rynku od 1996r. Specjalizujemy się w budownictwie, instalacjach przemysłowych, w tym ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja, wod-kan, gaz i elektryka.

Swoim klientom oferujemy kompleksowe realizacje inwestycji w tym budowę indywidualnych obiektów jak i dobór i montaż wewnętrznych instalacji

Nasza wykwalifikowana kadra realizuje budowy i montaże skomplikowanych jak i prostych instalacji oraz naprawy uszkodzonych systemów jak również przeprowadzamy serwis i przegląd powierzanych nam obiektów.

W praktyce oznacza to, że nie sprzedajemy osobnych podzespołów, lecz dajemy inwestorom kompleksowe rozwiązanie, co odróżnia nas od innych.

Specjalizujemy się w produktach marki Viessmann, Fujutsu, Samsung, Zehnder, Paul, LG, Rotenso, Defro, Junkers

Jako zespół aktywnych ludzi w branży posiadamy dużą wiedzę z zakresu techniki urządzeń a wszystko za sprawą tego, że wspólnie łączymy pracę z zabawą.

- Działamy głównie na terenie śląska

- Mamy ponad 25 lat doświadczenia w budownictwie i instalacjach

- Posiadamy własny montaż i serwis

- Centrala firmy w Gliwicach

Opis stanowiska pracy / Zakres obowiązków:

- stacjonarny charakter pracy

- sporządzenie ofert handlowych

- kosztorysowanie

- doradztwo techniczne

- obsługa sprzedażowa

- obsługa po-sprzedażowa

- obsługa stałych klientów

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów

- realizowanie planów sprzedażowych

Oferujemy:

- pracę na pełen etat w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- wynagrodzenie zasadnicze + premie

- specjalny program rozwoju zawodowego,

- indywidualny cykl szkoleniowy

- otwarte i wspierające środowisko pracy

Wymagania

Wymagania konieczne:
- zdolności komunikacji z klientami
- wysokie umiejętności handlowe
- organizacja, zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu
- prawo jazdy kat. B
- ciekawe hobby

Mile widziane:
- umiejętność pracy pod presją
- umiejętność czytania dokumentacji technicznych
- znajomość branży budowlanej
- doświadczenie na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie. Na aplikacjach prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą, która działa na rynku od 1996r. Specjalizujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis