HANDLOWIEC- DORADCA KLIENTA

Arkus

Swarzędz k Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika do działu firmy zajmującego się sprzedażą urządzeń dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

OPIS STANOWISKA:
pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi,
przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków handlowych,
monitorowanie rynku i sporządzanie raportów,
doradztwo techniczne w zakresie doboru i zastosowań sprzedawanych rozwiązań,
przygotowanie oraz prezentacja sprzętu u klienta,
uczestnictwo w targach i innych działaniach marketingowych w celu rozwoju sprzedaży i promowania marki,
praca w siedzibie firmy z częstymi wyjazdami, na terenie Polski.

OFERUJEMY:
Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę na cały etat),
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stopnia realizacji zadań,
Dużą samodzielność, niezależność,
Mały zgrany zespół współpracowników,
Wszelkie narzędzia pracy (tel. kom, komputer, samochód) do działań służbowych.

Wymagania

wykształcenie techniczne, minimum średnie,
mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowca,
umiejętność obsługi komputera,
prawo jazdy kat. B czynne,
umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
zaangażowanie, komunikatywność, kreatywność, mobilność i dyspozycyjność oraz chęci do pracy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy importerem i autoryzowanym dystrybutorem maszyn i urządzeń do m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management