Handlowiec - Doradca Klienta

APVACUUM Sp. z o.o.

Suchy Las, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

DO OBOWIĄZKÓW KANDYDATA BĘDZIE NALEŻEĆ:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w przemyśle i sektorze R&D
  • Utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami firmy
  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
  • Współpraca z działem sprzedaży oraz kontrahentami krajowymi i zagranicznymi firmy APVACUUM

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Samodzielne stanowisko w zespole handlowym,
  • Wielozadaniowe środowisko pracy,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia techniczne i merytoryczne
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy.
  • Przyjazną atmosferę i elastyczne godziny pracy

Wymagania

POSZUKUJEMY OSOBY

  • Posiadającej doświadczenie w branżach technicznych (mechanika, automatyka, techniki próżniowe)
  • Pozytywnie nastawionej i zmotywowanej
  • Z wykształceniem średnim lub wyższym
  • Obdarzoną umiejętnością nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami, tj. posiadającą zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • Samodzielną i dobrze zorganizowaną
  • Z praktyczną znajomością j. angielskiego lub/i niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Posiadającą praktyczną znajomość podstawowych programów biurowych
  • Z prawem jazdy kat. B (praktyka) oraz gotowością do odbywania wyjazdów służbowych
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma APVACUUM powstała w 2010 roku. W ramach swojej oferty APVACUUM: <b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi