Handlowiec/Doradca Klienta

Comvision Sp. z o.o.

Gliwice, 44-100, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli interesują Cię nowe technologie, jesteś ambitny i dobrze czujesz się w reprezentowaniu tego typu rozwiązań - zapraszamy do naszego świata sprzedaży! Dołącz do nas w roli: Handlowiec/Doradca Klienta Obecnie nasz Dział Handlowy reprezentowany jest przez doświadczony team z 4-8 letnim stażem i planujemy powiększyć drużynę o kolejne dwie osoby.

Jakie będą Twoje zadania?

- aktywne budowanie własnego portfela klientów B2B na terenie całego kraju,
- nawiązywanie i rozwijanie długofalowych relacji biznesowych z klientami oraz partnerami,
- prowadzenie spotkań, prezentacji, szkoleń dla Klientów podczas spotkań indywidualnych oraz eventów technologicznych,
- bieżące raportowanie w systemie CRM prowadzonych działań biznesowych,
- zgłaszanie nietypowych potrzeb klientów, abyśmy mogli je przekuć w rozwój naszych produktów.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

- samodzielności, kreatywności oraz zorganizowania,
- wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, zwłaszcza komunikacyjnych,
- doświadczenia w sprzedaży w sektorze B2B,
- pozytywnego nastawienia, poczucia humoru,
- czynnego prawa jazdy kat. B.

Mile widziane:

- doświadczenie sprzedażowe w branżach telekomunikacja/internet/IT (pochwal się sukcesami),
- doświadczenie w pozyskiwaniu i utrzymywaniu dużych klientów biznesowych,
- znajomość potrzeb klientów, projektów oraz usług z obszaru komunikacji tekstowej/mobile/internet,
- znajomość języka angielskiego,
- cierpliwość, wytrwałość, skupienie na realizacji wyznaczonych sobie celów.

Oferujemy Tobie:

- możliwość współpracy z prestiżowymi Klientami oraz udział w ciekawych projektach (tylko klienci B2B),
- oryginalne podejście do pracy z klientem i nieszablonowy system premiowy,
- dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych/mobilnych,
- przyjazną i wesołą atmosferę pracy połączoną z wyjściami integracyjnymi,
- pakiet benefitów, w tym opiekę medyczną, kartę MultiSport, szkolenia językowe na bardzo korzystnych warunkach oraz czwartkowe pizza days,
narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, smartphone),
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, szkolenie wdrożeniowe.

Potrafisz to wszystko? Aplikuj!

Prezentacja firmy

SMSAPI to najpopularniejsza w Polsce platforma do wysyłania wiadomości S... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż