HANDLOWIEC DO DZIAŁU APARATURY LABORATORYJNEJ I HYDROLOGICZNEJ

OMC ENVAG Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Nasza firma istnieje od 1992 roku. Ma wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmuje się sprzedażą "pod klucz" urządzeń i systemów pomiarowych (analizatory), służących do kontroli procesów technologicznych i monitoringu środowiska.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: LAB/2018

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi
  • obsługa klientów (proponowanie rozwiązań technicznych, przygotowywanie ofert i przetargów)
  • prezentacja produktów podczas wizyt u klientów, seminariów i targów
  • współpraca z dostawcami zagranicznymi i krajowymi
  • prowadzenie negocjacji handlowych

Główne obszary sprzedaży:

  • Zakłady przemysłu spożywczego
  • Uczelnie i instytuty naukowo-badawcze
  • Zakłady farmaceutyczne
  • Zakłady chemiczne
  • Oczyszczalnie ścieków

Wymagania:

  • doświadczenie w co najmniej jednym z wyżej wymienionych głównych obszarów sprzedaży
  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu chemii procesowej, technologii chemicznej, hydrologii, inżynierii środowiska, technologii żywności lub pokrewne
  • mile widziana znajomość aparatury laboratoryjnej i procedur wykonywania analiz lub aparatury hydrologicznej
  • dobra znajomość języka angielskiego (konieczność prowadzenia codziennej korespondencji i rozmów w języku angielskim)
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy
  • prawo jazdy i gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • pracę w firmie o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • realną możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego
  • dofinansowanie do karty MultiSport i ubezpieczenia, pakiet opieki medycznej w bardzo atrakcyjnej cenie
Prosimy o składanie ofert wraz z klauzulą/klauzulami zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą poniższego przycisku: