Handlowiec (branża papiernicza)

Progresso Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum dystrybucyjno – handlowe, Carto Store Sp. z o.o., rozwijająca się firma z branży artykułów szkolno – biurowych - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

  • Analiza rynku w zakresie usług i działań konkurencji,
  • Wyszukiwanie i obsługa Klientów,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy ze sklepami, biurami, instytucjami (przedszkola, szkoły, domy kultury, urzędy, itp.),
  • Wyszukiwanie przetargów oraz przygotowanie odpowiedniej dokumentacji,
  • Przygotowywanie ofert oraz materiałów promocyjnych,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.

Wymagania

  • Doświadczanie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • Bardzo dobra znajomość branży art. szkolnych i biurowych,
  • Praktyczna znajomość narzędzi sprzedażowych,
  • Umiejętności negocjacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office,
  • Praktyczna znajomość urządzeń biurowych,
  • Komunikatywność, zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Wdrożenie w międzynarodowe środowisko,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi