Handlowiec (branża IT) ATRASYS Gdańsk

Atrasys Sp. z o.o.

80-547 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za budowanie trwałych relacji z podległymi jej klientami B2B oraz sprzedaż rozwiązań informatycznych, profesjonalnie dopasowanych pod ich potrzeby.

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
• Podtrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami
• Doradztwo oraz dobór produktów i rozwiązań IT
• Przygotowywanie i negocjacje ofert handlowych
• Realizacja ustalonych planów sprzedażowych

Wymagania

• Znajomość rozwiązań IT
• Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Prawo jazdy kat B.
• Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
• Wykształcenie wyższe mile widziane

Prezentacja firmy

Kim jesteśmy? <br/> <br/>Firma Atrasys istnieje na polskim rynku informa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
do negocjacji
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż