Handlowiec (branża elektrotechniczna)

Elmet Rzeszów S.A.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Elmet-Rzeszów S.A. poszukuje handlowców i przedstawicieli handlowych z branży elektrotechnicznej (silniki, kable i przewody, aparatura, osprzęt, automatyka, narzędzia, elektronarzędzia, art. grzewcze, utrzymanie ruchu, BHP) do swoich oddziałów (Rzeszów, Kielce, Ropczyce)

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • bieżąca obsługa klientów w oddziale
  • rozbudowa bazy klientów, umawianie spotkań, przygotowywanie ofert handlowych
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • wycena i obsługa przetargów, inwestycji, utrzymania ruchu oraz koordynowanie dostaw
  • budowa i utrzymywanie trwałych relacji z klientami

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej (B2B)
  • minimum wykształcenie średnie, mile widziane kierunkowe elektrotechniczne
  • zaangażowanie, inicjatywa oraz determinacja w realizacji celów sprzedażowych
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
  • operatywność, skuteczność, doskonała organizacja pracy własnej
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • znajomość MS Office
  • znajomość programu Comarch XL będzie dodatkowym atutem;

Prezentacja firmy

Elmet-Rzeszów S.A. z siedzibą w Rzeszowie jest hurtownią z branży... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi