Opis stanowiska pracy

W związku z szybkim rozwojem firmy Baltic Enterprise poszukujemy kandydatów z min. dwuletnim doświadczeniem w sprzedaży, branża BHP będzie dodatkowym atutem.

Szukamy osób dynamicznych, komunikatywnych z prawem jazdy kat. B.

Znajomość języka angielskiego jest wymagana na poziomie dobrym, dodatkowy język obcy będzie atutem.

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało miedzy innymi pozyskiwanie nowych klientów, prezentacja produktów, negocjacje, realizacja założonego planu, utrzymywanie kontaktów z dostawcami, udział w konferencjach branżowych.

Zapewniamy sprzęt najwyższej jakości (samochód, laptop, telefon) , rozwój zawodowy, szkolenia.

Prezentacja firmy

Baltic Enterprise tworzy grupę dystrybutorów środków ochrony osob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 750PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska