Handlowiec – Automatyka Przemysłowa

Contrologic

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Contrologic jest firmą projektowo wykonawczą w obszarze automatyki i mechatroniki przemysłowej. Wieloletnie doświadczenie specjalistów z branży automatyki przemysłowej i budowy maszyn, pozwala nam realizować szeroki wachlarz zagadnień inżynierskich.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

  • Osoba ta odpowiedzialna będzie za kontakt z Klientami, pozyskiwanie nowych Klientów

  • Prezentacja oferty firmy, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie techniczne nabyte w zakładach produkcyjnych – orientacja w zagadnieniach związanych z maszynami, systemami automatyki przemysłowej, technologiami produkcyjnymi.
  • Mile widziane doświadczenie w służbach utrzymania ruchu
  • Znajomość branży przemysłowej na Dolnym Ślasku - kontakty w zakładach przemysłowych będą dużym atutem

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Systematyczność, pozytywne nastawienie, pewność siebie

  • Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Contrologic jest firmą projektowo wykonawczą w obszarze automatyki i mec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
System prowizyjny
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi