Halo, Halo! Zaczynamy Rekrutacyjny Alarm-poszukujemy ludzi do zespołu

Multi-Plus

Knurów, Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zapewnimy współpracę bogatą w różne doświadczenia - nie obawiaj się nudy, u nas nie ma na to szans!

Nie trać czasu!
Kilka najważniejszych kwestii:
-kreowanie pozytywnego wizerunku Klienta i całej firmy
-aktywna obsługa Klienta (nie call center!)
-realizowanie licznych projektów na rzecz prowadzonej Kampanii
-szukanie kreatywnych rozwiązań

Nasza oferta dla Ciebie:
-niezapomniana atmosfera
-pomoc i wsparcie starszych kolegów
-warsztaty z wiązane z tematyką Kampanii Marketingowych
-bogate wynagrodzenie

Wymagania

Odpowiedz, jeśli:
-rozpierająca energia nie pozwala stać Ci w miejscu
-nie wiesz co zrobić z własnymi pomysłami
-lubisz współpracę grupową... ale działanie "sam na sam" również nie jest dla Ciebie wyzwaniem
-chcesz poznawać nowych ludzi i zdobyć finansową niezależność...

Prezentacja firmy

Firma multimedialna.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
26
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media