Gym Manager

Smart Gym

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Smart Gym poszukuje wysoce kreatywnych i ponadprzeciętnych osób na stanowisko Gym Managera do rozwijającej się sieci klubów fitness, działających 24h, 7dni w tygodniu. Osoba ta musi być entuzjastycznie nastawiona do branży fitness oraz wykazywać niesłabnącą chęć do nauki oraz samodoskonalenia.

Główne obowiązki:

  • organizacja działań związana z otwarciem klubu fitness
  • odpowiedzialność za wzorowe funkcjonowanie operacyjne klubu
  • rekrutacja oraz zarządzanie zespołem klubu fitness
  • współpraca z zespołem trenerów personalnych
  • bezpośredni kontakt z klientami klubu
  • współtworzenie regionalnej strategii rozwoju współpracy B2B i B2C
  • raportowanie do menagera zarządzającego

Wymagania i kompetencje:

  • co najmniej roczne doświadczenie poparte sukcesami w zarządzaniu klubem fitness
  • udokumentowane doświadczenie w zakresie współpracy z działami sprzedaży i marketingu
  • bardzo dobra znajomość lokalnego rynku fitness
  • doświadczenie w prowadzeniu treningów personalnych oraz państwowe kwalifikacje z zakresu sportu/fitness
  • gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej
  • ukończony kurs I pomocy

Co oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w firmie będącej przyszłością branży fitness w Polsce
  • możliwości rozwoju oraz awansu zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Oświadczam, że informacje umieszczone w moich dokumentach aplikacyjnych są aktualne i prawdziwe. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem(łam) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również że podanie tych danych było dobrowolne.”

Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane z przyczyn formalnych.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sport / Rekreacja, Praca Inne