Gwarantowany zarobek na wakacje

HR Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

HR Consulting Sp. z o.o.(nr ewidencji 439/1a, 439/2, 439/3) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników produkcyjnych oraz magazynowych i od roku 2003 jest w czołówce Doradztwa Personalnych i Agencji Pracy Tymczasowej. Nasze motto brzmi: "Jesteśmy Agentem Twojej Pracy". Praca czasowa.
Lekkie prace produkcyjne przy oklejaniu i wysyłce kosmetyków ochronnych.
Praca dla osób uczących się zaocznie lu dziennie.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą Doradztwa Personalnego i Agencją Pracy Tymczasowej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji