Greeter / Hostessa - Janki - 20 zł brutto/h

OTTO Work Force

Pruszków, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Pruszków

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. W chwili obecnej dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Greeter / Hostessa

Miejsce pracy: Janki k/Warszawy (gm. Raszyn)

Zakres obowiązków:

- pomoc w restauracji

- witanie gości, przeprowadzanie degustacji

- utrzymanie porządku na stanowisku pracy

 Wymagania:

- ważna książeczka z sanepidu (warunek konieczny)!

- mile widziane doświadczenie w pracy w gastronomi

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

- stawkę godzinową 20 zł brutto

- pracę od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00-18:00 lub 11:00-19:00

- grafik ustalany indywidualnie

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

W przesłanej aplikacji prosimy zamieścić poniższe informacje:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.