Graphic, DTP Designer

Smay Sp. z o.o.

31-587 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• Przygotowywanie grafiki na potrzeby kampanii marketingowych marki: reklamy, banery reklamowe, newslettery, prezentacje firmowe oraz inne elementy graficzne;
• Tworzenie i opracowywanie innych materiałów marketingowych;
• Przygotowywanie kampanii marketingowych on-line
• Przygotowanie graficzne dokumentów i publikacji firmowych – skład i DTP
• Tworzenie i opracowywanie dokumentacji zdjęciowej na potrzeby firmy;
• Wsparcie w innych działaniach marketingowych spółki

Wymagania

Wymagania:
• Dobra znajomość pakietu ADOBE – Ilustrator, Photoshop oraz InDesign;
• Znajomość zasad DTP – przygotowania do druku;
• Znajomość WebDesign;
• Znajomość programu Corel Draw.
• Mile widziana znajomość programów do tworzenia wizualizacji 3D
Mile widziane cechy charakteru:
• Kreatywność i pomysłowość
• Dokładność i sumienność;
• Zaangażowanie;
• Terminowość i dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

SMAY Sp. z o.o. to polska firma consultingowo-produkcyjna, która ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie