Graphic Designer

Kiwi Marketing

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Chcesz zdobyć wiedzę i rozwinąć doświadczenie w branży reklamowej?
  • Chcesz współpracować ze znanymi markami, z którymi spotykasz się na co dzień w sklepach lub w telewizji?
  • Lubisz wyzwania i ambitne projekty?
  • Marzysz o tym, aby kreowane przez Ciebie projekty "ożyły" i trafiły na billboardy w całym kraju?

Poszukujemy entuzjastów grafiki. Zapraszamy osoby otwarte na rozwój i ambitne, chętne wzbogacić doświadczenie o pracę dla marek krajowych i zagranicznych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie koncepcji kreatywnych dla działań marketingowych
  • Projektowanie, adaptacja, uzupełnianie projektów graficznych: formy prasowe, ulotki, plakaty, banery i wszelkie inne nośniki reklamy
  • Retusz i przygotowanie zdjęć do druku
  • Opracowywanie koncepcji graficznych zgodnych z briefem
  • Projektowanie logotypów, kreowanie graficznego wizerunku
  • Wizualizowanie i opracowywanie materiałów marketingowych
  • Przygotowywanie materiałów graficznych dla stron www

Wymagania:

  • Kreatywność, twórczość, nieszablonowość, dbałość o szczegóły
  • Znajomość programów graficznych: Photoshop, Illustrator, InDesign
  • Wyczucie koloru, znajomość typografii i kompozycji połączone z poczuciem estetyki przy projektowaniu
  • Praca pod presją czasu i umiejętność pracy z dynamicznie zmieniającymi się celami
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Terminowość realizowanych projektów
  • Udokumentowane doświadczenie w zakresie prac graficznych – portfolio

Oferujemy:

  • Ciekawą i ambitną pracę w młodym zespole
  • Współpracę w oparciu o umowę o dzieło/zlecenie
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Szansę wdrażania własnych pomysłów i samodzielnej realizacji wielu ciekawych zadań

Jeśli spełniasz powyższe wymagania prześlij swoje CV i portfolio

Prezentacja firmy

Kiwi Marketing to dynamicznie rozwijająca się firma. Nasz zespół ciągle ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Inne