Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

* realizacja projektów graficznych z zakresu shopper marketingu dla wiodących firm sektora FMCG

* opracowywanie innowacyjnych form komunikacji w punkcie sprzedaży

* przygotowanie do druku

Oferujemy:

* Pracę nad projektami wyłącznie dla międzynarodowych korporacji

* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

* Pracujemy od 08:30 do 16:30,

* Jak się przydarzą - rozliczamy nadgodziny.

Mamy mnóstwo pracy, także jeżeli interesuje cię godzinna przerwa na lunch, darmowe ciastka, karmienie papugi czy roztrząsanie egzystencjalnych problemów tego świata w godzinach pracy to nie jest oferta dla Ciebie

Natomiast jeżeli szanujesz równowagę między życiem prywatnym a zawodowym, chcesz być o „normalniej” porze w domu, a w czasie pracy realizować ambitne projekty dla międzynarodowych marek razem z zespołem sympatycznych profesjonalistów (którzy chętnie dzielą się wiedzą) to zapraszamy!

CV wraz z portfolio (warunek konieczny!) ślij na nasz adres mailowy.

Wymagania

Wymagania:

* Biegła znajomość pakietu Adobe (PS, AI, ID)

* Kreatywność, komunikatywność

* Mile widziane doświadczenie z zakresu shopper/trade marketingu

Prezentacja firmy

Jesteśmy grupą ekspertów projektowania i produkcji reklam. <br/>N... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie