Opis stanowiska pracy

Graphic Designer

Miejsce pracy: Rybnik / woj. śląskie

Co oferujemy?

- pracę w przyjaznym zespole kreatywnym

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię powiązaną z wynikami pracy

- twórcze uczestnictwo w projektach dla znanych marek

- możliwość wdrażania własnych innowacyjnych pomysłów

- możliwość doskonalenia umiejętności i uzupełnianie wiedzy - udział w szkoleniach i warsztatach

- stabilne warunki zatrudnienia

Wymagania

- perfekcyjna znajomość pakietu programów Adobe CS (Photoshop, Illustrator, InDesign)

- kreatywność, nieszablonowe myślenie, wyczucie estetyki i zaangażowanie

- otwartość na poszukiwanie nowych inspiracji

- ciekawe portfolio

- bardzo dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole

- umiejętność pracy na platformie PC i Mac OS X

Prezentacja firmy

Jesteśmy wielokanałową agencją reklamową.<br/>Skupiamy się na budowie di... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie