Opis stanowiska pracy

Kambu Sp. z o.o. jest ekspertem w tworzeniu dedykowanych rozwiązań IT. Poszukujemy osoby na stanowisko: Graphic designer

Obowiązki

  • projektowanie graficzne dla poligrafii oraz reklamy
  • przygotowywanie plików do druku
  • współpraca z klientem przy uzgodnieniach nad projektem
  • projektowanie w oparciu o istniejący brandbook
  • udział w tworzeniu koncepcji projektów

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy i możliwość wyboru rodzaju zatrudnienia (student friendly)
  • pracę przy różnorodnych projektach + pracę metodami AGILE
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w perspektywicznej firmie
  • stabilne i przyjazne miejsce pracy
  • kartę MultiSport

Wymagania

  • udokumentowane doświadczenie w zakresie prac graficznych – portfolio
  • bardzo dobra znajomość Adobe InDesign
  • dobra znajomość Adobe Illustrator i Adobe Photoshop
  • umiejętność przygotowania plików do druku (cyfrowego i offsetowego)
  • dobra organizacja pracy, terminowość i samodzielność

Prezentacja firmy

Kambu jest ekspertem w tworzeniu dedykowanych rozwiązań IT. Zajmujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie