Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś aktywnym grafikiem i chciałbyś/ałabyś pracować dla dużych marek, rozwijając tym samym swoje umiejętności i portfolio - DOŁĄCZ do NAS!

Opis stanowiska:

  • Projektowanie grafik aplikacji dla platform społecznościowych, takich jak np.:  Facebook czy Instagram

  • Tworzenie, modyfikowanie i doskonalenie prototypów interfejsu aplikacji mobilnych/webowych

  • Tworzenie prezentacji dla potencjalnych klientów

  • Praca zespołowa z innymi działami firmy

Oferujemy:

  • Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek

  • Własny system szkoleń z najnowszych trendów i narzędzi marketingu internetowego

  • Pracę w nie korporacyjnej atmosferze :)

  • Wynagrodzenie zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia

Wymagania

  • Znajomości wybranych programów pakietu Adobe - Illustrator, Photoshop, InDesign, Flash

  • Wrodzonego wyczucia smaku, estetyki – tego Cię nie nauczymy. Musisz to po prostu mieć

  • Brak lęku przed wyzwaniami

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

MÓWIMY JĘZYKIEM SOCIAL MEDIA !

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media