GRAPHIC DESIGNER

Visual Effect

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

VISUAL EFFECT - jesteśmy stabilną firmą działającą od 8 lat na rynku reklamowym. Posiadamy bardzo szeroką gamę nośników zewnętrznych i wewnętrznych zlokalizowanych w centrach miast, a także w galeriach handlowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy do naszego Działu Kreatywnego poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

OPIS STANOWISKA:

- Wsparcie w rozwoju aplikacji mobilnej Navishopper;

- Tworzenie spójnych kreacji na potrzeby promocji i kampanii reklamowych;

- Nadzór nad kreacją i projektowaniem materiałów reklamowych, promocyjnych, sprzedażowych;

- Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu nowych projektów;

- Współpracę z innymi działami firmy.

WYMAGANIA:

- Umiejętność samodzielnego projektowania w następujących programach Illustrator,      Photoshop, After Effects;

- Znajomość bieżących trendów w projektowaniu web i mobile;

- Umiejętność pracy w zespole;

- Zdolność do organizacji oraz optymalizacji czasu pracy;

- Umiejętność przygotowania plików do druku;

- Umiejętność pracy pod presją czasu;

- Samodzielność, komunikatywność i miłe usposobienie.

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie – umowę o pracę po okresie próbnym;

- Samodzielne stanowisko oferujące wiele wyzwań zawodowych;

- Udział w ciekawych projektach;

- Przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy;

- Wynagrodzenie od 2500 - 4000zł w zależności od umiejętności.

Prosimy o przesłanie CV zawierającego klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych wraz z PORTFOLIO.

Prezentacja firmy

Jesteśmy stabilną firmą działającą od ponad 10 lat na rynku rekla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Marketing / PR / Social Media