Graphic Designer (z umiejętnościami DTP)

H2O Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• projektowanie graficzne materiałów reklamowych (POS, prasa, proste nośniki digital)
w oparciu o dostarczony KV
• przygotowywanie projektów zgodnie z brief’em kreatywnym
• aktywny udział w burzach kreatywnych
• dbanie o terminową i jakościową realizację powierzonych projektów

Wymagania

• minimum 2-letniego doświadczenia w pracy w agencji reklamowej na podobnym stanowisku
• znajomości zasad DTP
• doskonała znajomość programów graficznych (Photoshop, InDesign, Illustrator)
• umiejętność twórczego i koncepcyjnego myślenia w ramach tradycyjnych kanałów
• bardzo dobra organizacja pracy – systematyczność i skrupulatność, dbanie o szczegóły i terminy
• otwartość na zmiany
• doświadczenie w zakresie projektowania WWW oraz umiejętność odręcznego rysunku będą dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Jesteśmy AGENCJĄ BRAND BUILDINGOWĄ, integrującą komunikację marke... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie