Graphic Designer / Grafik

Grupa Esprzedaż

05-075 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z bardzo dużym rozwojem i stale zwiększającej się ilości projektów poszukujemy:
możesz być freelancerem, firmą lub osobą prywatną.

Co oferujemy:
- Stałą ilość zleceń min 5-10 miesięcznie
- Pewną i terminową płatność za usługi
- możliwość rozwoju przy wielu ciekawych projektach
- rozliczenie na podstawie faktury lub umowy o dzieło.

Wymagania

Co wymagamy:
- Kreatywności!
- Ciekawego portfolio
- Doświadczenia przy projektowaniu stron www, sklepów internetowych, szablonów allegro od prostych po rozbudowane.
Jeżeli jesteś prawdziwym fachowcem, kochasz swoją pracę, jesteś otwarty na sugestie i chcesz się związać zawodowo z poważną, dynamicznie rozwijającą się firmą, zapraszamy do współpracy.
Pracując dla nas będziesz miał możliwość ciągłego rozwoju, ponieważ nigdy nie brakuje nam pomysłów, które sukcesywnie realizujemy. Będziesz miał możliwość uczestniczenia w naszych autorskich projektach.

Do oferty prosimy zamieścić
- Link do aktualnego portfolio lub projekty przesłane w załączniku jako rar.
- Wycenę przykładowego projektu graficznego ( mogą to być Twoje projekty mogą to być nasze ) w celu rozeznania.

Prezentacja firmy

Grupa Esprzedaż - lider kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań branży e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie