Graphic Designer (BTL, ATL, WWW) VISANE Gdansk

Visane

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Brandingowa VISANE poszukuje osobę na stanowisko grafika w Gdańsku.

UWAGA, praca na miejscu (Gdańsk Wzgórze Mickiewicza), prosimy nie przesyłać ofert pracy zdalnej.

Istnieje możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin z uwagi np. na kończony dyplom na uczelni.

Zakres obowiązków:
- praca nad projektami z dziedziny komunikacji i identyfikacji wizualnej, brandingiem, kampaniami reklamowym,
- opracowania koncepcyjne i wykonanie projektów graficznych materiałów BTL (katalogów, ulotek, standów, ekpozerów), plakatów, billboardów, opakowań,
- przygotowanie i oddanie do druku projektów,
- opcjonalnie - przygotowanie projektów interaktywnych (strony www, aplikacje)
- umiejętność pracy pod presją czasu.

Wymagania

- kreatywność potwierdzona portfolio,
- praktyka w projektowaniu graficznym,
- umiejętność połączenia pasji twórczej z doskonałą znajomością technik poligraficznych,
- mile widziane studia kierunkowe,
- znajomość programów: Photoshop, Illustrator/Corel, Indesign,
- doskonała organizacja pracy.

Proszę do CV dołączyć portfolio (najlepiej bezpośrednio na maila firmowego).

Prezentacja firmy

Agencja Brandingowa VISANE powstała w 2002 roku. Od początku real... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie