Opis stanowiska pracy

  • tworzenie nowoczesnych layoutów publikacji drukowanych ulotek, broszur i folderów informacyjnych
  • projektowanie koncepcji kreatywnych - key Visual
  • tworzenie projektów opakowań/ etykiet
  • branding - Opracowywanie identyfikacji wizualnej marek i jej składowych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy agencyjnej poparte bogatym portfolio projektów
  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • kreatywność, dokładność i zaangażowanie
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • znajomość trendów
  • dobra organizacja pracy
  • projektowanie w 3D będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Ponad 3000 reklam docierających do nas codziennie. Social media. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie